SummerSchool2015

V létě 2015 se bude otevírat další ročník Letní školy Cisco Akademie pro studenty FIT i další zájemce. Vzhledem k omezené poptávce bude o letošních prázdninách otevřen pouze jeden kurz – CCNA Security.

Otevření kurzu je limitováno minimálním počtem účastníků, což jsou čtyři studenti. V případě, že kurz nebude otevřen, přihlášeným účastníkům bude vráceno kurzovné. Registrace je platná až po zaplacení přihlášky. Registrace končí 30. června 2015 nebo po zaplnění kurzu.

Networking Summer School 2015

Kurz CCNA Security

Datum6.-14.7.2015 (7 dní výuky)
MístoBrno, Fakulta informačních technologií VUT v Brně, laboratoř C304
Název kurzuCCNA Security
Cena kurzustudenti FIT: 4 800 Kč + DPH (tj. 5 808 Kč)
ostatní účastníci: 8 000 Kč + DPH (tj. 9 680 Kč)
RegistraceRegistruje se vyplněním formuláře zde.

Pro koho jsou kurzy určeny

Kurzy Letní školy jsou otevřeny všem zájemcům o problematiku počítačových sítí – studentům SŠ, VŠ, absolventům, správcům počítačových sítí a dalším. Pro zapsání do kurzu je potřeba zvládnout požadované prerekvizitní znalosti (viz informace o konkrétním kurzu).

Sleva pro studenty FIT se týká i studentů, kteří končí studium na FIT v letošním akademickém roce.

Výuka kurzů

Výuka letních kurzů klade důraz na získání praktických dovedností v oblasti networking. Kurzy probíhají v odborné laboratoři L307 nebo C304, kde účastníci konfigurují jednotlivé úlohy. Na začátku vždy vyučující provede přehled probírané látky, doporučené postupy a příklady konfigurací. Dále probíhá praktická výuka.

Během výuky jsou účastníkům jsou zpřístupněny e-learningové studijní materiály Cisco Akademie, které obsahují teoretický obsah kurzu i zadání praktických cvičení. Studenti tak mají možnost projít si obsah kurzu podrobně svým vlastním tempem. Součástí kurzu je opakování látky formou modulových testů přístupných přes e-learningový portál. Academy On-line.

Výuka probíhají v pracovní dny od 8:00 do 17:00 podle pokynů vyučujícího.

Na závěr kurzu studenti píší test z teoretických znalostí a dále vykonají praktickou zkoušku se zapojování a konfigurace zařízení. Po úspěšném složení zkoušky a absolvování všech modulových testů obdrží účastníci kurzu certifikát o absolvování (Certificate of Completion).

Součástí kurzů je voucher na slevu (50-75%) na průmyslovou certifikaci pro nadané studenty.

Kontakt

Nahoru